Egészségügy 2021. február 7. 16:00

Valentin-napi nyereményjáték az Országos Vérellátó Szolgálatnál

Valentin-napi nyereményjáték az Országos Vérellátó Szolgálatnál
A Valentin-nap nem csupán az ajándékozásról, hanem a közös emlékekről szól. A Valentin-nap nem csak a szerelemről, hanem az emberi kapcsolatokról is szól. Tegye felejthetetlenné a Valentin-napot egy közös élménnyel! Adjon vért többedmagával, legyen akár a szerelme, barátja, családtagja, lepjék meg véradásukkal egy vérre szoruló, gyógyuló embertársukat és raktározzák el ezt a közös emléket!

Február 12-én, pénteken marcipánszívvel köszöni meg a véradást minden véradójának az Országos Vérellátó Szolgálat, a Valentin-heti véradós játék keretében pedig izgalmas élményeket sorsolnak ki a  páros vagy csoportos véradók között.

A játékban való részvétel menete:

1. Adjon vért február 8. és 14. között másodmagával (lehet az a szerelme, barátja, családtagja)!

2. Örökítsék meg közös véradásukat egy fotóval!

3. Küldjék el az elkészült fotót a nevekkel és TAJ-számokkal együtt február 14-éig a
[email protected] címre!

A képeket február 17-én, az Országos Vérellátó Szolgálat Facebook-oldalára, a Valentin-nap 2021. fényképalbumba töltik fel. A fotókra egy héten át lehet gyűjteni a lájkokat. A 10 legtöbb lájkot kapó beküldő között az alábbi nyereményeket sorsolják ki:

– 1x3 órás sétahajózás a Balatonon

– 2x1 órás Valentin-napi páros vagy családi fotózás (Budapest vonzáskörzetében)

– 2x2 órás tandembiciklizés a Margit-szigeten


A Valentin-heti véradós játék részletes játékszabálya itt található.
 

Kövessen minket a Facebookon is!