Helyi hírek 2021. február 9. 08:00

Jó évet zárt Torus Kft.

Jó évet zárt Torus Kft.
Nem hozott visszaesést a termelésben az acéltermékeket gyártó, félegyházi Torus Kft-nél az elmúlt év. Ahogy Molnár László ügyvezető kérdésünkre fogalmazott, 2020 nem volt rosszabb év, mint az előző.

– Bár az ágazatot érintette a válság, és a vevőink között is előfordult, hogy a megrendelések határidejét a tervezetthez képest kitolták, mi folyamatosan dolgoztunk és értékesíteni is tudtunk. Egészében tekintve jónak értékelhetjük az elmúlt esztendőt. Természetesen nekünk is szembe kellett néznünk bizonyos nehézségekkel – például a dolgozók egészségének védelmében bevezetett intézkedések terén, a maszkviseléssel kapcsolatban –, de ezeket a helyzetből adódó szükséges rosszként kezeltük. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert nem kényszerültünk semmilyen megszorító intézkedésre, és állami segítséget sem kellett igénybe vennünk – mondta el az ügyvezető.
 
Fotó: archív – Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus