Sport 2021. február 10. 18:30

Legyőzte az éllovast a KHTK

Az eddig veretlen Kiskőrösi LC csapatát látta vendégül Kecskeméten, a Műkertvárosi Sportcentrumban a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A hétközi összecsapásból valódi gólzáporos rangadó kerekedett. A félegyházi csapat nyolcgólos meccsen 5-3-ra győzött többek között a négy találatig jutó Oroszi Dániel vezérletével. A Kiskőrösi LC első vereségét szenvedte el a szezon során.

Jól kezdte az idei esztendőt a Kiskunfélegyházi HTK, így az élbolyhoz felzárkózva negyedik helyezettként fogadta az éllovas Kiskőrösi LC-t.

A kiskőrösiek lábában idén még csak egy tétmérkőzés volt, ezt megelőzően január 31-én a Jánoshalmával játszottak 1-1-es döntetlent.

Vendégrészről indult jobban a rangadó, Juhász László már az 5. percben előnyhöz jutotta a Kiskőröst büntetőből. (0-1)

Ezt követően viszont a KHTK percei következtek. Előbb Oroszi Dániel egyenlített, majd pedig Magony László a vezetést is megszerezte a 12. percben. (2-1)

A gyors gólváltást követően a szünetig nem változott az állás. A második félidőben azonban felpörögtek az események. Oroszi Dániel újabb góljaira Salami Eugene válaszolt. Így hiába vezetett kétszer is két góllal a KHTK, az utolsó perceket 4-3-as állásról várhatta.

A 88. percben viszont eldőlt a mérkőzés. Oroszi Dániel negyedszer is betalált, kialakítván ezzel az 5-3-as végeredményt.

Bács-Kiskun Megyei I. 5. ford., 02. 10.
Kecskemét, Műkertvárosi Sportcentrum

Kiskunfélegyházi HTK – Kiskőrösi LC 5-3 (2-1)

Gólszerzők: Oroszi Dániel 8. p., 51. p., 68. p., 88. p., Magony László 12. p. ill. Juhász László 5. p. (11-esből), Salami 67. p., 78. p.