Helyi hírek 2021. február 18. 14:00

Összegyűlt a pénz az SMA-s Zsombor kezelésére is

Összegyűlt a pénz az SMA-s Zsombor kezelésére is
A kazincbarcikai kisfiú megkaphatja a Zolgensma génterápiát.

"Óriási hálával és örömmel írhatom ma nektek, hogy megcsináltuk" – olvasható az SMA-s Zsombor Facebook-oldalán, amit a szülei működtetnek. Február 17-én közölték, Zsombi számláján rendelkezésre áll az az összeg, amely egy új élet kezdetét jelentheti a kazincbarcikai kisfiú számára.

Mint írták, nehéz gyűjtésen vannak túl, nyáron még elképzelhetetlennek tűnt, hogy sikerült elérni a 700 millió forintos álomhatárt.

Február 15-én 621 millió forint volt a bankszámlán, két nappal később pedig bejelentették, hogy a Duna Bonum Alapítvány kipótolta az összeget, így Zsombor megkaphatja a Zolgensma génterápiát. "Hisszük az igazi szeretet és összefogás a bajban valóban megmutatkozik. Óriási erőt képvisel. Mint ahogy ti mindannyian, akik támogattatok minket" – 
írta a Cívishír.
 

Kövessen minket a Facebookon is!