Sport 2021. február 18. 15:00

Eredményesen szerepeltek a félegyházi úszók Hódmezővásárhelyen

Képgaléria
Eredményesen szerepeltek a félegyházi úszók Hódmezővásárhelyen
Február 13-án és 14-én rendezték meg Hódmezővásárhelyen a Szegedi Úszó Egylet szervezésében a lX. NATURTEX Kupa úszóversenyt. 32 egyesület mintegy 600 versenyzője között a Jogging Plus Sportegyesület sportolói is részt vettek a járványügyi helyzet miatt a szokásoktól eltérő módon megrendezett versenyen.

A felkészülés ezen időszakában a versenyzőknek a fő cél a sorozatterhelés és a verseny szituáció gyakorlása volt, melyet maximálisan sikerült teljesíteniük. Emellett több érem és egyéni csúcs is született.

Az edzői értékelés alapján elmondható, hogy bár a felkészülési körülmény nem volt 100%-os, de jó úton haladnak a fiatalok. Edzettségi állapotuk ideáliasan alakul, az adott időszaknak megfelelő. A sportolók továbbra is kitartóan, elhivatottan készülnek a következő megmérettetésekre.

A szülőknek köszönik a támogatást, a felkészülési lehetőséget a Félegyházi Termál Parkfürdőnek és gratulálnak a versenyzőknek!

Részletes eredmények:

Endre Barna: 6 versenyszám, ebből 5 egyéni csúcs

Gecse Brigitta: 6 versenyszám, egyéni eredmények javítása

Pozsár Dávid: 6 versenyszám, 800 m gyors  bronzérem, egyéni eredmények javítása

Vízhányó Gáspár: 6 versenyszám, 1 egyéni csúcs, 100 m mell bronz, 200 m mell ezüstérem

Felkészítő edző: Vízhányó Emília
 

Kövessen minket a Facebookon is!