Helyi hírek 2021. február 18. 17:00

Ismét matematikából remekeltek a dózsások

Képgaléria
Ismét matematikából remekeltek a dózsások
„Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.” A Bolyai Természettudományi Csapatverseny mottóját szem előtt tartva érik el szép sikereiket a Dózsa György Általános Iskola diákjai évek óta ezen a versenyen.

A járványügyi helyzetre való tekintettel az eredményhirdetés is rendhagyó módon zajlott: a szervezők és a Bolyai Alapítvány által megküldött ajándékokat az intézmény vezetője, Gyenes Attila adta át a körzeti fordulóban dobogós helyezést elért diákoknak. Hatodik évfolyamon Dorogi Márk, Galla Bence Bendegúz, Kurucsai Dávid, Lassán Márk 3. helyezést, hetedik osztályosok korcsoportjában: Cseri Inez, Ladányi Réka, Vastag Zsombor, Zana Levente 1. helyezést értek el. Hetedikeseink meghívót kaptak a márciusi országos döntőre. Felkészítő tanáraiknak voltak: Somkuti Judit, Kurucz Orsolya, Pintér Anna és Verebné Vadkerti Krisztina.
 

Kövessen minket a Facebookon is!