Sport 2014. október 4. 18:35

Rangadót veszített a Kiskunfélegyházi HTK II.

A listavezető Városföld otthonába látogatott a megyei II. osztályú bajnokság második helyén álló Kiskunfélegyházi HTK II. A szezon rangadója izgalmas mérkőzést hozott. A fordulatos találkozón mindkét csapat vezetett, végül a városföldiek a hajrában szerzett góllal a félegyháziak fölé kerekedtek és 3-2-re megnyerték a mérkőzést.

A mérkőzés előtt a városföldiek hibátlan mérleggel, 18 ponttal vezették a bajnokságot, míg a félegyháziak 16 egységgel a második helyen álltak.

Ennek függvényében egy KHTK II. győzelem esetén helyet cserélt volna a két együttes a tabellán.

A találkozót a városföldiek kezdték jobban, a 31. percben Pánczél István góljával előnybe kerültek. (1-0)

A félegyháziak a hátrány ellenére tovább küzdöttek és a szünet után egy perccel, Katona Balázs révén egyenlíteniük sikerült. (1-1)

A gólt követően lendületben maradt a KHTK II. Az 57. percben Kádár Tamás meg is fordította a mérkőzés állását. (1-2)

Ekkor úgy tűnt, hogy akár három pontot is szerezhetnek a félegyháziak, de a 62. percben Kiss László góljával egalizált a hazai csapat. (2-2)

A hajrában nyílt sisakos küzdelem alakult ki, melyből a városföldiek kerültek ki győztesen. A mindent eldöntő találatot Kiss László szerezte a 86. percben. (3-2)

A városföldiek győzelmükkel megerősítették vezető helyüket a tabella élén. A Kiskunfélegyházi HTK II. maradt a második.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 8. ford.

Városföld SE- Kiskunfélegyházi HTK II. (1-0) 3-2

gólszerzők: 31. p. Pánczél István, 62. p. Kiss László, 86. p. Kiss László, ill. 46. p. Katona Balázs, 57. p. Kádár Tamás