Sport 2021. március 2. 09:00

Március 15-éig felfüggeszti az utánpótlás-bajnokságokat az MKSZ

Március 15-éig felfüggeszti az utánpótlás-bajnokságokat az MKSZ
Felfüggeszti az MKSZ szervezésében zajló utánpótlás-bajnokság küzdelmeit március 2-a és 15-e között a koronavírus-járvány harmadik hulláma miatt a Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága.

A Magyar Kézilabda Szövetség az utánpótlás-csapatok számára március 15-éig az edzések online térben való tartását ajánlja, a megfertőződések és a továbbfertőződések elkerülése érdekében.

A felnőtt bajnokságok és kupasorozatok mérkőzései, valamint az MKSZ által szervezett nemzetközi események (felnőtt és utánpótlás férfi- és női válogatott edzőtáborok, mérkőzések) sorra kerülhetnek a jogszabályok, illetve az MKSZ, valamint a Nemzetközi- és Európai Kézilabda Szövetség COVID-protokolljainak szigorú betartásával.

Az utánpótlás-bajnokságok március 15-e utáni esetleges újraindításával kapcsolatban a Magyar Kézilabda Szövetség a koronavírus-helyzet, illetve a hatályos jogszabályok folyamatos nyomon követésével és ismeretében hoz döntést.

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus