Kultúra 2021. március 8. 12:00

XVI. Helyismereti vetélkedő, Kiskunfélegyháza – 2021

XVI. Helyismereti vetélkedő, Kiskunfélegyháza – 2021
A Kiskun Múzeum és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár szervezésében, társintézmények és civil szervezetek összefogásával hirdették meg a XVI. Helyismereti vetélkedőt – rendhagyó módon – a helyi diákok számára. Az idei év témája: Művészetek Kiskunfélegyházán. A helyismereti idén kétfordulós online vetélkedő, ami április 8-án kezdődik. 

Az előző években nagy érdeklődés övezte a vetélkedőt, így ebben az esztendőben még egy korcsoporttal kibővítették a jelentkezési lehetőséget, így már az általános iskola 4. osztályosai is bekapcsolódhatnak a város múltjának felfedezésébe.

Ebben az évben a középiskolások számára nem hirdettek vetélkedőt.
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus