Sport 2021. április 11. 20:00

Lakiteleken veszített a Vasutas SK

Lakiteleken vendégszerepelt április 11-én a Kiskunfélegyházi Vasutas SK focicsapata. Az esélyesebb hazaiak korán eldöntve a mérkőzést fölényes sikert arattak.

Nem várt könnyű feladat a félegyházi együttesre a megyei II. osztály északi csoportjának 19. fordulójában. A Lakiteleki TE középcsapatként és egyben esélyesként fogadta a Vasutas SK-t.

Ennek fényében bekezdett a hazai gárda és kihasználva egy háromperces rövidzárlatot az első bő tíz percben háromszor is betalált. (3-0)

Az első félidőben még tovább növelte a különbséget a Lakiteleki TE. A második félidőben a félegyházi csapatnak ugyan összejött két találat, de ez csak a szépítésre volt elég.

A 6-2-es végeredményt a mesterhármast szerző Illés Kristóf állította be a 86. percben.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 19. ford., 04. 11.
Lakiteleki TE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 6-2 (5-0)

Gólszerzők: Erős Gergő 8. p., 11. p., Illés Kristóf 9. p., 29. p., 86. p., Huber Dániel 33. p., ill. Szalai Ádám 54. p., Dusnoki András 84. p.