Sport 2021. április 15. 17:00

Szegényesen, de elindult a Koppányok versenyszezonja

Képgaléria
Szegényesen, de elindult a Koppányok versenyszezonja
Április 10-én, szombaton a Huszka József Hagyományőrző Egyesület pálmonostori íjász tagozata rendezett versenyt a pálmonostori Kiss tanyán. A versenyéhség, a nagy nevezőlétszámban is meglátszott. A pusztán keresztül szaladó erős szél és a messzire kihelyezett célok nehezítették az íjászok célba-találási arányát. A Covid-veszély miatt a Koppányok közül mindössze hárman vállalták a részvételt – mondta el lapunknak Dinnyés Gyula vezető.

Eredmények: 

Bicskeiné Csányi Mária pusztai íjjal, tiszteletreméltó hölgyek közt 9 indulóból, 371 ponttal szoros küzdelemben a második helyen zárta a versenyt.

Balanyi Sándor vadászreflex íjjal, felnőtt férfi kategóriában 9 indulóból, 411 ponttal a negyedik helyen végzett.

Patyi Norbert pusztai íjjal a felnőtt férfiak közt 31 indulóból, 390 ponttal a 11. lett.
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus