Sport 2021. április 19. 09:00

Fordulatos döntetlen Bácsalmáson

Hátrányból mentett pontot a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 24. fordulójában. Bácsalmáson előbb vezetett, majd pedig vesztésre állt a félegyházi csapat. A vezető gólt Valkai Tamás, az egyenlítő gólt a csereként pályára lépő Szabó Dávid jegyezte a 74. percben. A 2-2-es döntetlen ellenére a KHTK továbbra is vezeti a bajnokságot.

Nehéz mérkőzésre számíthatott a Kiskunfélegyházi HTK. Bácsalmáson több csapat is megszenvedett már a bajnokság során. Ez most sem volt másképp.

A vezetést ugyan a 3. percben a KHTK szerezte meg Valkai Tamás góljával, de tíz perccel később a hazai együttes egalizált, sőt az első félidő utolsó perceiben Princz Gilbert találatával a vezetést is átvette. (2-1)

Ezt követően egészen az utolsó negyedóráig nem változott az állás, ekkor a csereként pályára lépő Szabó Dávid ért el gólt, amivel kiegyenlített. (2-2)

Bács-Kiskun Megyei I. 24. ford., 04. 18.
Bácsalmási PVSE – Kiskunfélegyházi HTK 2-2 (2-1)

Gólszerzők: Szabó Attila 13. p., Princz Gilbert 43. p. ill. Valkai Tamás 3. p., Szabó Dávid 74. p.