Helyi hírek 2014. október 9. 14:50

Megújult a családok átmeneti otthona

Képgaléria
Megújult a családok átmeneti otthona
Befejeződött a Kapocs Szociális, Gyermekvédelmi és Egészségügyi Intézmény Családok Átmeneti Otthonának felújítása. A 14 millió forintos beruházást október 8-án avatták fel.

Az otthon felújítási munkálatai augusztusban kezdődtek. Ennek során az állagmegóváson kívül kijavították a homlokzati hibákat, rendbe tették a lábazatot és hőszigetelték az épületet. Felújították az elektromos hálózatot, korszerűsítették a fűtést és kifestették a belső tereket. Október 8-án Hajagos Gyula atya áldotta meg a megújult otthont, majd ünnepélyes keretek között L. Simon László, a miniszterelnökség parlamenti államtitkára és Kapus Krisztián polgármester adta át használóiknak.

Az avatóünnepséget az otthonban élő gyerekek műsora színesítette.

s-r

Korábbi riportunk az otthon hétköznapjairól itt található:

http://felegyhazikozlony.eu/s_!news/i__2/i__960

Kövessen minket a Facebookon is!