Sport 2021. május 2. 09:00

Tizenegy gólos mérkőzésen nyert a Vasutas SK

Nem mindennapi találkozót vívott egymással a Kiskunfélegyházi Vasutas SK és az Izsáki SSE csapata a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjában. Az alsóházi rangadón nem kevesebb, mint 11 gól esett, amit 6-5-re a félegyházi együttes nyert meg.

A Kiskunfélegyházi Vasutas SK játékosai a 11. helyen lévő Izsáki SSE ellen a pontszerzés reményében léptek pályára. Ősszel 3-1-re az Izsák nyert, most viszont a Vasutas SK kezdett jobban.

Gyors gólváltás után 2-1-re, majd 3-2-re is vezetett a félegyházi csapat, de az első félidő hajrájában fordított az Izsák, így a szünetben 3-4 volt az állás.

A Vasutas SK a második félidőben visszaszerezte a vezetést, mint később kiderült végérvényesen. Előbb az 52. percben Seres János kiegyenlített (4-4), majd pedig 10 perccel később Dusnoki András góljával már 5-4-es előnyben volt.

Ezt követően a 10 emberre fogyatkozó izsákiak ellen Simon Gábor a hatodik találatot is elérte, amire a mesterhármasig jutó Prikidánovics Márk még válaszolni tudott, de egyenlítenie már nem sikerült.

Nem mindennapi mérkőzésen 6-5-re a Vasutas SK győzött, így értékes három ponttal gazdagodott.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak, 22. ford., 05. 01.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Izsáki SSE 6-5 (3-4)

Gólszerzők: Pánczél István 6. p., 18. p., Deák Dávid 31. p., Seres János 52. p., Dusnoki András 62. p., Simon Gábor 81. p. ill. Tóth Márk 9. p., 23. p., Prikidánovics Márk 39. p., 45. p., 87. p.

Piros lap: Rádi Zoltán 72. p. (Izsák)