Sport 2014. október 10. 11:25

Tovább robog az Astra

Megnyerte a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzését a női futsal NBI-ben az Astra HFC Kiskunfélegyháza. A félegyháziak október 9-én az utolsó helyezett ELTE- BEAC otthonában diadalmaskodtak 8-1 arányban. Az Astra már a harmadik a bajnokságban, hátránya csupán egy pont a listavezető Hajdúböszörményi TE csapatával szemben.

A mérkőzésen korán vezetést szerzett az Astra, a gólgyártást a 2. percben Szabó Boglárka kezdte el. (0-1)

Ezt követően Godvár Katalin lőtt a hálóba, majd újabb két Szabó Boglárka találat érkezett, míg a hazai csapat részéről mindössze Tatai Krisztina rúgott gólt. (1-4)

Az első félidő hajrájában Megyes Ágnes és Dombai Nagy Anett tette még fölényesebbé az Astra vezetését, lezárva ezzel a mérkőzés érdemi részét. (1-6)

Az ötgólos félegyházi vezetés a 2. félidő nagy részében megmaradt, sőt a hajrában Megyes Ágnes, majd Szabó Boglárka újabb gólokat szerzett, beállítva ezzel a 8-1-es végeredményt.

Női Futsal NBI 3. ford.

ELTE- BEAC- Astra HFC. (1-6) 1-8

gólszerzők: 15. p. Tatai Krisztina ill. 2. p. Szabó Boglárka, 6. p. Godvár Katalin, 11. p. Szabó Boglárka, 14. p. Szabó Boglárka, 16. p. Megyes Ágnes, 18. p. Dombai Nagy Anett, 35. p. Megyes Ágnes, 37. p. Szabó Boglárka