Sport 2021. május 9. 19:45

Kiütéssel zárult az alsóházi rangadó

Alsóházi rangadó keretében csapott össze május 9-én a Csólyospálos FSE és a Kiskunfélegyházi Vasutas SK csapata a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 23. fordulójában. A mérkőzés szoros első félidőt követően fölényes hazai sikerrel ért véget.

Mindkét együttes a tabella alján foglalt helyet, a csapatokat mindössze egy pont választotta el egymástól. Ennek függvényében egy győzelem a szokottnál is többet érhetett.

A forma alapján előzetesen a Vasutas SK állt jobban, hiszen legutóbb az Izsák ellen 6-5-re győzni tudott. A Csólyospálos FSE ezzel szemben a legutóbbi 11 találkozóját elveszítette. Ezt megelőzően épp a Vasutas SK ellen szerzett pontot. Október 24-én 3-2-re nyert Kiskunfélegyházán.

A mostani találkozó első gólját a csólyosiak szerezték. Csábrády Richárd után a félidő hajrájában Telek János is betalált, kettőre növelve ezzel a különbséget. (2-0)

Az állás egészen a második félidő közepéig nem változott, azonban az utolsó 20 perc hazai gólesőt hozott. Telek Péter egymaga három gólt ért el ebben a periódusban és ő állította be a 6-0-s végeredményt.

A Csólyospálos FSE győzelmével megelőzte az Izsákot, a Vasutas SK pozíciója nem változott.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 23. ford., 05. 09.
Csólyospálos FSE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 6-0 (2-0)

Gólszerzők: Csábrády Richárd 18. p., Telek János 39. p., 72. p., Telek Péter 74. p., 80. p., 88. p. (büntetőből).