Program 2021. május 15. 12:00

Újra megnyílik a szabadulószoba

Újra megnyílik a szabadulószoba
2020. szeptemberben nyílt meg a Móra Ferenc Művelődési Központban Valaki lakik a város alatt névvel két tematikus szabadulószoba, amelyeket – a járványügyi intézkedések miatt – kevesebb mint két hónap üzemelés után, november 11-én be kellett zárni. Kovács-Csonka Szilvia, az intézmény igazgatója örömmel jelentette be, hogy hosszú kihagyás után, május 17-én, hétfőn, újra megnyitja kapuit az élményekben gazdag helyszín.

Szeretettel várják a középiskolás diákokat és az általános iskolák hetedik és nyolcadik osztályos tanulóit egy jó hangulatú játékra, ahol az internet és a drog veszélyei kerülnek középpontba. A program a Kreatív Mozaik Alapítványnak és a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanácsnak köszönhetően ingyenes.

Bejelentkezés a 76/466-843-as telefonszámon lehetséges Fekete Krisztiánnál, nyitvatartási időben, 8 órától 16 óráig.

Az osztályt, csoportot kísérő felnőttnek a szabályok értelmében védettséget igazoló okmánnyal kell rendelkeznie.

Z. A.

Fotó: Patyi Zoltán – ArtZone Photography
 

Kövessen minket a Facebookon is!