Sport 2021. május 16. 09:00

A hajrában veszített pontot a Vasutas SK

Vezetett és a döntetlenhez is közel állt a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának hajrájában a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. A Kerekegyházi SE II. a 86. percben szerezte meg a győztes gólt, amivel elvitte a három pontot Félegyházáról.

Az őszi 6-1-es eredményhez képest ezúttal jóval szorosabb találkozót játszott a Kiskunfélegyházi Vasutas SK és a Kerekegyházi SE II.

A vezetést a félegyházi csapat szerezte meg szűk húsz percet követően Németh Rajmund góljával, amire a 32. percben Kunsági Kolos válaszolt.

A félidei 1-1-et követően fordított a Kerekegyháza, azonban a Vasutas SK részéről is érkezett válasz. Gazdag Attila találatát Pánczél István egyenlítette ki büntetőből a 72. percben. (2-2)

A hajrára 2-2-es állással fordultak a felek, amely végül a Kerekegyházának sikerült jobban. Vadászi Zoltán a 86. percben érte el a mindent eldöntő gólt, beállítván ezzel a 3-2-es végeredményt.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 24. ford., 05. 15.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Kerekegyházi SE II. 2-3 (1-1)

Gólszerzők: Németh Rajmund 19. p., Pánczél István 72. p. (11-esből), ill. Kunsági Kolos 32. p., Gazdag Attila 56. p., Vadászi Zoltán 86. p.