Sport 2021. május 23. 09:00

Egy félidőn át tartott a lendület

Nem várt könnyű feladat a sereghajtó Kiskunfélegyházi Vasutas SK csapatára, amely a második helyezett Nyárlőrinci LSC otthonába látogatott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjában.

A Nyárlőrinci LSC utolsó mérkőzését játszotta az idény során és mindenképpen győzelemmel akart búcsúzni a hazai közönségétől.

A bajnoki reményei ugyan minimálisra csökkentek, sőt a fordulót követően már szertefoszlottak, de a dobogós pozíciókra még mindig nagy az esélye a gárdának az utolsó kör előtt.

A vendég Vasutas SK játékosai nem feltartott kézzel léptek pályára. Bő tíz percet követően ugyan megszerezte a vezetést a Nyárlőrinc, de ezt követően nem esett újabb gól. A félidőben maradt az 1-0.

A második játékrész már jóval több találatot tartogatott. A hazaiak végül átgázolva a Vasutason fölényes, 8-0-s győzelmet arattak.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 25. ford., 05. 22.
Nyárlőrinci LSC – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 8-0 (1-0)

Gólszerzők: Sáfrány Dávid 12. p., 86. p., 90. p., Palatinus Zalán 47. p., Németh Norbert 60. p., 62. p., 80. p., Lakatos Kristóf 65. p.