Program 2021. június 4. 16:00

Parkerdei Piknik lesz július 3-án a Parkerdőben

Parkerdei Piknik lesz július 3-án a Parkerdőben
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel hív mindenkit július 3-án, szombaton a Városi Parkerdőben tartandó Parkerdei piknikre. A rendezvényt az annak időpontjában hatályos jogszabályok értelmében tartják meg. A műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: Patyi Zoltán  ArtZone Photography

Program:


10.00    Csányi József polgármester megnyitója

10.30    Ringató Tarjányiné Lencsivel, éneklés, verselés gyermekeknek

11.00     Jerusalema tánckihívás – interaktív tánc a Silver Step segítségével

12.00-15.00 „Piknikezők kérték” kívánságműsor Bajzák Andreával

15.00     „Mesél az erdő” – gyermekműsor Gulyás Lászlóval

16.00     Silver Step műsora

18.00     Bon bon Együttes koncertje

Várják azon családok jelentkezését, akik szívesen főznének a helyszínen családjuknak, barátaiknak, amelyhez helyet kínál az önkormányzat, az alapanyagokról, eszközökről a résztvevőknek kell gondoskodniuk. Részvételi szándékukat Keresztes Tündének jelezzék június 18-áig a [email protected] email címen.

Kísérőprogramok:

Kistisztás: gyermekbirodalom, arcfestés, csillámtetoválás, lovagoltatás, gokart, trambulin, ugrálóvár

Nagytisztás: kitelepült kézműves vásárosok, gasztroegységek

Kövessen minket a Facebookon is!