Kultúra 2021. június 8. 18:00

Bencsik László fotókiállítása az Ágyúban

Képgaléria
Bencsik László fotókiállítása az Ágyúban
Bencsik László "FEL!" című kiállítása méltó és stílusos felütése az AGYÚ féléves zárás utáni újabb fejezetének. A vendégek a rendelt italok elkészítése alatt látogathatják az aktuális járványügyi szabályok betartása mellett a kiállítást, amely a tekinteteket Kiskunfélegyháza égboltjára és annak hasát csiklandozó épületeire irányítja.A kiállítás többszörösen is szimbolikus jelentőségű az ÁGYÚ csapata számára, hiszen szeretne már mindenki végre a lejtő aljáról felfelé venni az irányt és a helyszínen személyesen is vendégül látni barátaikat ínyencségeikkel!


A kiállított fotók megvásárolhatóak, ha valaki igazán egyedi, helyi vonatkozású műalkotással szeretné díszíteni otthonát, irodáját és ezzel támogatni a kiskunfélegyházi képzőművészet és a gasztrokultúra egyedi szeletét.
 

Kövessen minket a Facebookon is!