Program 2021. június 17. 14:00

Emlékhelyek Napja Ópusztaszeren

Emlékhelyek Napja Ópusztaszeren
Az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark is csatlakozott a Nemzeti Örökség Intézete által szervezett Emlékhelyek Napja programsorozathoz. Június 20-án, vasárnap az emlékpark új kiállítását rendkívüli tárlatvezetés keretében tekinthetik meg a látogatók. Az Arany, ezüst, vas című kiállítás, Magyarországon eddig együtt be nem mutatott hun leleteket és kincseket tár a látogatók elé.
Hirdetés

Program

11 és 14 órától rendkívüli tárlatvezetéssel tekinthető meg az Arany, ezüst, vas c. kiállítás – Látogatóközpont/Aula

Fontos tudnivalók
Felhívjuk látogatóink figyelmét, hogy csak a koronavírus elleni védettséget – 60/2021. (II.12.) Korm.rend. szerint - igazolni tudó – 16. életévüket betöltött – látogatók léphetnek be az Emlékpark területére. 18 év alatti látogató védettségi igazolvány nélkül léphet be, amennyiben védettségét igazoló, 18 éven felüli látogató felügyelete alatt áll.

Jegyinformáció: A rendezvény napján a nyári nyitvatartásnak megfelelő belépőjegy árak érvényesek.
Belépőjegyüket már online is megvásárolhatják, a webshopon keresztül, melyet a linkre kattintva érhetnek el:
http://opusztaszer.jegy.eu/

Nyitvatartás: Az emlékpark nyári nyitvatartási idő szerint 10 és 18 óra között várja látogatóit.
 

Kövessen minket a Facebookon is!