Egészségügy 2021. június 22. 16:00

Mától korlátozás nélkül kereshetőek fel a félegyházi háziorvosok és házi gyermekorvosok

Mától korlátozás nélkül kereshetőek fel a félegyházi háziorvosok és házi gyermekorvosok
Dr. Müller Cecília országos tisztifőorvos rendelkezése alapján a mai naptól (június 22.) a járványügyi szabályok betartása mellett bármilyen korlátozás és előzetes telefonos egyeztetés nélkül felkereshetőek a félegyházi háziorvosok és házi gyermekorvosok ezzel biztosítva a személyes találkozás és a betegvizsgálat lehetőségét a betegek részére.

A maszkhasználat továbbra is kötelező. Várakozás közben 1 méteres távolságot legyenek szívesek tartani. A hatóság kérése, hogy aki Covid-gyanús tüneteket észlel, akkor telefonon egyeztessen a háziorvosával – adta hírül közösségi oldalán Csányi József polgármester.
 

Kövessen minket a Facebookon is!