Program 2021. július 14. 14:00

Idén is idill a Tisza-parton

Idén is idill a Tisza-parton
Az élőzene és a természet szerelmeseinek maga a földi paradicsom lesz a tavalyi siker után ismét megrendezett Tisza Style, vagyis az ingyenes tiszakécskei minifesztivál.A háromnapos rendhagyó kikapcsolódás alatt a folyóparton igazi zenei kavalkád lesz, például funkra, reggaere, fúziós metalprojectre, és alterrockra is lazulhat a közönség.A színpadra többek között a dallamos lélekbúvár IDEGEN zenekar, a betyár rock’n rollal operáló Ferenczi György és a Rackajam kvintetje, a tiszakécskei vidám funk csapat, a MAYFLY érkezik, majd az amerikai bluesrock ihletésű The Pontiac és Céanne is belemuzsikál az alkonyati strandhangulatba. Igazán különleges chill-élmény várható. 
 

Kövessen minket a Facebookon is!