Program 2021. július 15. 10:00

A pénteki Béke-Tér-Zene vendége, a Geometro

A pénteki Béke-Tér-Zene vendége, a Geometro
A Béke-Tér-Zene programsorozat július 16-i vendége, a szegedi Geometro együttes. A 2014-ben alakult csapat tavaly részt vett a programsorozatban – igaz, az első fellépésüket az időjárás meghiúsította. Augusztusban tértek vissza Kiskunfélegyházára, amire nagyon jó szívvel emlékeznek. Megkeresésünkre elmondták, hogy nagyon kedves, lelkes és szinte minden korosztályt képviselő közönség fogadta őket a Béke-téren, aminek nagyon örültek.
Hirdetés

Az együttes saját megfogalmazása szerint organikus városi zenét játszik, ami annyit tesz, hogy technikai értelemben jazzt játszanak, viszont nem a tradicionális formáját, hanem tarkítottan olyan elemekkel, ami nem feltétlenül az említett stílus jellemzői. A most pénteki, improvizációkkal tarkított, egyórás koncertre szeretettel várnak minden zenekedvelőt, korosztálytól függetlenül.A zenekar tagjai: Héjja János – gitár, Szabados-Tóth Bálint – szaxofon, Turcsányi Áron – basszusgitár, Szegény István – dobok.

Z. A.
  

Kövessen minket a Facebookon is!