Helyi hírek 2021. július 18. 09:00

Jó hangulatban telt a Sörfesztháza második napja

Képgaléria
Jó hangulatban telt a Sörfesztháza második napja
Az időjárás ezúttal kegyeibe fogadta a második napon a Sörfesztházára kilátogatókat. Az esti koncertek is a szabadtéren zajlódtak. A zárónapon többek között a Brass ont he Road bulifúvósok biztosították a kiváló hangulatot. Mellettük számos napközbeni kulturális és gyermekprogram várta az érdeklődőket.
Hirdetés

Az első napot követően újult erővel készültek a sörfesztiválozók a második és egyben zárónapra. A Sörfesztháza most is 16 órától nyitotta meg kapuit.

A kézműves hazai sörök mellett a gyermekprogramok, egyebek mellett az „egérparádé” mozgatta meg a lurkókat és most is építhettek sörtornyot a vállalkozó szelleműek, akik egy is magasságtól sem ijedtek meg.

A zenés programok a Theat-rumot koncerttel kezdődtek el, őket követte Szőke Nikoletta Jazz Quartet koncertje.

A késő éjszakába nyúló rendezvény hangulatfelelősei a Brass ont he Road bulifúvósai voltak.

Sörből és programokból ezúttal sem volt hiány a VI. Sörfesztházán.

G. Z.

Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!