Helyi hírek 2021. július 24. 13:00

Transform Project a főtéren

Képgaléria
Transform Project a főtéren
Július 23-án, pénteken a Transform Project nevű formációval találkozhatott a közönség a Béke-Tér-Zene programsorozat aktuális eseményén. Némi szemerkélő eső két részre osztotta a koncertet, de ez az este kimenetelét nem befolyásolta, szerencsére így is az élőzene győzött fölényesen.

A fúziós jazzt játszó háromtagú együttes elkápráztatta a közönséget, ritmusosabb dallamok, latinos vonal és a komoly mondanivaló is megfért egymás mellett, sőt az improvizációnak köszönhetően a csepergő eső kezdetekor a „süss fel nap” néhány taktusa is felismerhető volt.

A zenekar tagjai:
Binder Norbert – zongora
Pocskai Zsolt – dobok
Pocskai Roland – basszusgitár

A Béke-Tér-Zene programsorozat július 30-án, 19 órakor folytatódik, akkor Soós Brigitta gitárművész játékát hallgathatjuk.

Z. A.

Fotó: Fantoly Márton

   

Kövessen minket a Facebookon is!