Kultúra 2021. július 31. 14:00

Elbűvölte a közönséget Soós Brigitta gitárjátéka

Képgaléria
Elbűvölte a közönséget Soós Brigitta gitárjátéka
Elbűvölte idén is a közönséget Soós Brigitta gitárjátéka július 30-án, pénteken este, a főtéri szökőkútnál. 

A Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében létrejött Béke-Tér-Zene programsorozatra, Ausztriából hazaérkezett gitárművész majdnem egyórás koncertet adott a félegyházi közönségnek. A művészeti iskola igazgatója, Kis-Fekete Vilmos köszöntőjében elárulta, hogy Brigitta tulajdonképpen keresztanyja az eseménysorozatnak, hiszen tavaly az ő felvetése volt a nyári koncertek folytatása.

Soós Brigitta lapunknak elárulta, hogy nagyon kellemes emlék volt neki az elmúlt évi esemény is, hiszen jó hangulat fogadta, kedves emberek és táncoló gyermekek. Látogatása most egybeesett édesapja születésnapjával is, így külön öröm, hogy itt lehet.

A Béke-Tér-Zene jövő héten folytatódik, augusztus 6-án, pénteken 19 órától a Láma Dalai együttest hallhatjuk.

Z. A.
   

Kövessen minket a Facebookon is!