Program 2021. augusztus 6. 17:00

Unatkozol? Vár a könyvtár!

Képgaléria
Unatkozol? Vár a könyvtár!
A Petőfi Sándor Városi Könyvtár idén újra megrendezi az Unatkozol? Vár a könyvtár! című programját, augusztus 3. és 13. között, keddi és pénteki napokon.

Az alkalmakra főleg az óvodáskorú és az általános iskolás gyermekeket várják. Az előző évekhez hasonlóan most is van diavetítés, ami még mindig nagy kedvence a kicsiknek. A kézműveskedés, társasjátékozás és a csocsózás vonzza a gyerekeket és a felnőtteket egyaránt. Augusztus 3-án, kedden, már nagy volt az érdeklődés a szabadidős foglalkozásokra. Még két alkalommal várják az érdeklődőket délelőtt 9 és 12 óra között a könyvtár Gyermekbirodalmába: augusztus 10., kedd, és augusztus 13., péntek. Augusztus 10-én bűvésztrükkökkel készülnek a látogatóknak. A programokon a részvétel ingyenes.
    

Kövessen minket a Facebookon is!