Program 2021. augusztus 17. 17:30

Ünnepi kiállítások a Félegyházi napokon

Ünnepi kiállítások a Félegyházi napokon
A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel vár minden érdeklődőt ünnepi kiállításaira augusztus 18-án, szerdán.

Borítókép: A Tiszadadai Holló László Általános Iskola, ahol májusban tett látogatást Kiskunfélegyháza küldöttsége

17 órakor a Tiszadadai Holló László Általános Iskola kiállításának megnyitója lesz a Petőfi-téren. A kiállítást Mizser Zsolt, Tiszadada község polgármestere és Dorkó Sándorné, a Tiszadadai Holló László Általános Iskola intézményvezetője nyitja meg. Közreműködnek az iskola tánccsoportjának tagjai.

18 órakor Csenki Tibor grafikus, festőművész tárlata nyílik meg a Hattyúházban. A kiállítást Kovács Géza népművelő, Cserhát József irodalmi-díjas költő ajánlja az érdeklődők figyelmébe. Hegedűn közreműködik Szeriné Biró Ágnes és Hegyesi Judit, a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusai.
 

Kövessen minket a Facebookon is!