Program 2021. augusztus 19. 14:00

Molnár János: Sárkányölő Szent György

Molnár János: Sárkányölő Szent György
A XII. Kunsági Bajuszfesztivál keretében nyílik meg Molnár János festő- és grafikusművész Sárkányölő Szent György című kiállítása augusztus 21-én, szombaton 10 órakor a Kiskun Múzeumban. A tárlatot Bereczky Zoltán református lelkész ajánlja az érdeklődők figyelmébe. Közreműködnek a Langaléta Garabonciások. A kiállítás szeptember 30-áig látogatható.

Molnár János festő és grafikusművész 1954-ben Budapesten született. Az Egri Tanárképző Főiskolán szerzett rajzszakos diplomát. Mesterei: Molnár József, Lóránt János, Váczi András és Jóláthy Attila voltak. Tradicionális művész, aki egyéni hangulatú képeiben számos stílust és technikát használ. Egyedi és sokszorosító grafikával egyaránt foglalkozik, készít akvarell, tempera és olajfestményeket. Tradicionális művész, aki egyéni hangulatú képeiben számos stílust és technikát használ – írta róla korábban a Zetapress.
    

Kövessen minket a Facebookon is!