Sport 2014. október 19. 18:20

Négy perces rövidzárlat okozta a Vasutas vesztét

A mérkőzés első félidejében sokáig nyerésre állt, végül azonban 6-1-es vereséget szenvedett a megyei II. osztályban a Kiskunfélegyházi Vasutas. A félegyháziak a 10. fordulóban Jakabszálláson vendégszerepeltek. A kiütéses vereségben szerepet játszott az is, hogy a 65. és a 68. perc között háromszor zördült meg a Vasutas hálója.

A találkozón meglepetésre a félegyháziak szereztek vezetést. A 2. percben Seres János volt eredményes. (0-1)

Ezt követően egészen a 38. percig tartotta előnyét a Vasutas, ekkor Kocsis Tamásnak sikerült egyenlítenie. (1-1)

A szünetben 1-1-es döntetlenre álltak a csapatok, a félegyháziak a pontszerzésben is reménykedhettek.

A 2. félidő elején a lehető legrosszabbkor, már az első percben kapitulált a Vasutas védelme, majd elérkezett a 65. perc, amikor is egymás után három gólt kapott az együttes. (5-1)

A véghajrában a hazaiak részéről Lóczi Ferenc is betalált, így a félegyháziak újabb pofonba szaladtak bele. (6-1)

A Kiskunfélegyházi Vasutasnak továbbra is 4 pontja van a bajnokságban, amivel a 11. helyen áll a táblázaton.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 10. ford.

Jakabszállás KSE- Kiskunfélegyházi Vasutas SK (1-1) 6-1

gólszerzők: 38. p. Kocsis Tamás, 46. p. Kullai Alex, 65. p. Kullai Alex, 66. p. Vass Zsolt, 68. p. Palásti Gábor, 85. p. Lóczi Ferenc, ill. 2. p. Seres János