Helyi hírek 2021. szeptember 14. 12:00

Itthon Bács-Kiskunban – új imázsfilm készült a megyéről

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat legújabb igazán hangulatos, színvonalas imázsfilmje a mi megyénkről, életünk, kultúránk, hagyományaink jövőt építő villanásaiból készült. A Best Vision Team és Csenki Csaba tervezésében, kivitelezésében, számos közreműködővel a frontvonalban és a háttérben zajlott az értékteremtő munka. A film az Agrárminisztérium és a Hungarikum Bizottság támogatásával készült.Érdemes megismerkedni a stábbal, az alkotókkal, a szereplőkkel a teljesség igénye nélkül, hiszen remek hírvivője sokszínű megyénknek. Fogadják és ajánlják szeretettel, az alkotóknak pedig köszönet a nívós munkáért!Forgatókönyv: Csenki Csaba és Best Vision Team

Zeneszerző: Szirtes Edina „Mókus”

Hangmérnök: Földes Gábor

Narráció: Hajdú Melinda

Koordinátor: Mayer Andrea

Gyártásvezető és fővilágosító: Kaszab TiborOperatőrök: Nagy László, Székely András, Kállai Márton

Colorist: Nagy László

Vágás: Best Vision Team

Külön köszönet: Bozsóky Lovasudvarnak (Kecskemét) és a ViziRájdeR kölcsönzőnek (Szelidi-tó).
     

Kövessen minket a Facebookon is!