Helyi hírek 2021. szeptember 12. 08:00

Hajrájához érkezett a Félegyházi Fotókaland

Hajrájához érkezett a Félegyházi Fotókaland
Tavaly decemberben hirdette meg a Tourinform Iroda a Félegyházi Fotókaland pályázatát, amelyen Kiskunfélegyháza értékeit bemutató ötletes fotókat vártak a Facebook-oldalukra a bejegyzés hozzászólásában.


A nyári fordulóhoz is számos alkotás érkezett. A zsűri ítélete alapján 3. helyezett lett Kovács-Fekete Lilla, aki különleges nézőpontból örökítette meg a városháza és a Petőfi-szobor egy-egy részletét.
Második helyet érdemelte ki Kovácsné Doroghy Dóra. Az egyedi megjelenítésű képen a város egyik legkülönlegesebb épülete látható.Első lett Fraskó Rita fotója, ami a Petőfi-téren készült.

Elindult tehát a Félegyházi Fotókaland utolsó fordulója, Kiskunfélegyháza őszi színei címmel. Várják a szeptember 1. és december 31. között készült, Kiskunfélegyháza értékeit bemutató ötletes fotókat. Részletes információk megtalálhatók a
http://felegyhaziturizmus.hu/esemenyek oldalon.
  

Kövessen minket a Facebookon is!