Helyi hírek 2021. szeptember 12. 10:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Évközi 24. vasárnap – 2021. szeptember 12.

1. Vasárnap délután 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér-társulat havi találkozója a templomban.

2. Kedden este ½ 7-kor bibliaórát tartanak felnőttek részére a Közösségi Házban. Hívnak és várnak minden, a Szentírás és a katolikus egyház tanítása iránt érdeklődőt.

3. Szeptember 15-én, szerdán délután 4 órakor kezdődik a Kálvária kápolna búcsúja.

4. Szeptember 19-én, jövő vasárnap a 9 órai szentmisében tartják a hittanosok évnyitóját.

5. Hittanórára, bérmálási felkészítőre várják a középiskolásokat a Móra Ferenc Gimnáziumba, pénteken délután 3 órára. Akik oda nem tudnak elmenni, azok részére pénteken este 6 órakor a Közösségi Házban lesz hittanóra, bérmálási felkészítő.

6. Egyházközségi zarándoklatot szerveznek október 9-én, szombaton Péliföldszentkereszt búcsújáró helyre és a majki kamalduli remetekolostorhoz. A részvételi díj 4000 forint személyenként. Érdeklődni és jelentkezni lehet a plébánián.
     

Kövessen minket a Facebookon is!