Helyi hírek 2014. október 21. 10:15

Újabb gratulációk Erdélyből

Újabb gratulációk Erdélyből
Korond és Torda után ezúttal Segesvárról és Fehéregyházáról érkezett üdvözlet Kiskunfélegyházára.
Tisztelt Polgármester Úr!

A segesvári és fehéregyházi magyarság nevében gratulálunk Önnek és az új képviselő-testületnek, az önkormányzati választásokon elért sikerhez. Meggyőződésünk, hogy Segesvár – Fehéregyháza és Kiskunfélegyháza közti több, mint egy évtizedes közösségépítő kapcsolatok, a Petőfi hagyományok ápolása új lendületet kapnak, és tovább tudjuk erősíteni mindezeket a jövőben is.

Munkájukhoz sok sikert, kitartást és jó egészséget kívánunk!
 

Fehéregyháza, 2014. október 20.
 

Gáll Ernő – Segesvár város önkormányzati képviselője

Szabó József – Petőfi Egyesület elnöke
 

Kövessen minket a Facebookon is!