Helyi hírek 2014. november 4. 09:30

Változások a háztartási szennyvíz-szállításban

Változások a háztartási szennyvíz-szállításban
Tisztelt Kiskunfélegyházi Lakosok, ingatlantulajdonosok! Megváltozott a nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz elszállítását végző közszolgáltató.

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a város lakosságát, hogy 2014. szeptember 1-től a nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz (ún. „szippantott szennyvíz”) begyűjtését és szállítását kizárólagosan a kecskeméti SZENNYVÍZ TRANS KFT végezheti az önkormányzattal kötött külön szerződés alapján Kiskunfélegyháza bel- és külterületén egyaránt.

A közszolgáltató elérhetőségei:

Tel.: 70/335-7564 és 06-70/608-3350

Fax: 76/322-019

Honlap cím: www.szippantas-kecskemet.hu
 

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály

Fotó: illusztráció
 

Kövessen minket a Facebookon is!