Helyi hírek 2021. szeptember 24. 08:00

Sportolni sosem késő

Sportolni sosem késő
A városközpont közterületeinek újraértelmezésekor kiemelt törekvés volt, hogy minden korosztály megtalálja Félegyházán az igényeinek megfelelő közösségi teret, ahol örömmel és tartalmasan töltheti el szabadidejét. A tervezéskor természetesen gondoltak az idősebb korosztályra: számukra nemrégiben elkészült a város első, kifejezetten az ő igényeiket szem előtt tartó kondiparkja a Mártírok útján. Az utcai sporteszközöket szabadon és térítésmentesen használhatják az aktív szeniorok. Van itt többek között evezőpad, libegő, tekergő húzó- és nyomó fekvőpad, aki pedig inkább csak megpihenne a csendes zöldfelületen, annak padok és asztalok szolgálják a kényelmét.

Fotó: Fantoly Márton

    


           

Kövessen minket a Facebookon is!