Program 2021. szeptember 26. 08:00

Vedd észre, hogy segíthess! – előadás az EFI szervezésében

Vedd észre, hogy segíthess! – előadás az EFI szervezésében
Lelki egészségünket támogató rendezvényre várja az érdeklődőket szeptember végén az Egészségfejlesztési Iroda (EFI). Modok Ágnes tanácsadó szakpszichológus előadása szeptember 27-én, hétfőn 17 órakor lesz az Egészségközpont 4. emeletén, Vedd észre, hogy segíthess! – A lelki traumák felismerésének segítése címmel. 

Borítókép: iStock illusztráció

– A téma nagyon fontos, hiszen többször szembesülünk életünk során nehézségekkel, tragédiákkal. Beszűkült gondolkodás jellemzi ilyenkor az egyént és képtelen túllépni a problémáin. A környezet szerepe nagyon fontos ilyenkor, hiszen egyrészt empátiával kezelve rávilágíthat arra, hogy valami nincsen rendben, másrészt támaszt nyújthat a nehézségekkel küzdő barátnak vagy családtagnak – ismertette Modok Ágnes.

Az előadás látogatása díjmenetes, kérik, hogy részvételi szándékukat jelezzék az EFI telefonszámán:
76/784-832.

Z. A.

    

Kövessen minket a Facebookon is!