Sport 2021. szeptember 26. 16:25

Félegyházi éremeső a világbajnokságon

Képgaléria
Félegyházi éremeső a világbajnokságon
Miskolcon rendezték meg szeptember 19-e és 25-e között a WUAP World Championship 2021 nevű sorozatot. A világbajnokságon 5 félegyházi méretette meg magát. Fekvenyomásban, felhúzásban és erőemelésben is érmes helyezések születtek. Kárpáti Beáta fekvenyomásban lett világbajnok kategóriájában. Gubicza Pál felhúzásban, Takács Tamás erőemelésben szerzett aranyérmet. Kiss Krisztián ugyancsak a dobogó legfelső fokára állhatott fel felhúzásban, míg Bajzák György kemény mezőnyben ért el ezüstérmet fekvenyomásban.

Eredmények:

Kárpáti Beáta

Fekvenyomás: masters 1

-67,5kg 1. helyezett

 

Bajzák György

Fekvenyomás: SubMasters

-110kg 2. helyezett

 

Gubicza Pál

Felhúzás: open

-125kg 1. helyezett

 

Kiss Krisztián

Felhúzás: open

-60kg 1. helyezett

 

Takács Milán

Erőemelés: ifjúsági

-82,5kg 1. helyezett

 

Információ, képek: Patyi Zoltán

G. Z.
  

Kövessen minket a Facebookon is!