Sport 2021. október 11. 14:00

Megyei asztalitenisz hírek

A 3. fordulóval folytatódott a megyei asztalitenisz csapatbajnokság, amelynek II. osztályában a Kiskunfélegyháza II. és a Kiskunfélegyháza III. csapat is szerepel. A kettes csapat a Homokméggyel csapott össze, a hármas számú együttes ezúttal szabadnapos volt.

Ernyes László, a harmadik számú csapat játékosa beszámolójában elmondta, a Homokmégy ellen végig kiélezett küzdelem folyt az asztaloknál, több meccs is csak minimális különbséggel dőlt el a házigazdák javára.

A végeredmény 9-9 arányú döntetlen lett. A nyert szettek aránya végül a félegyházi csapatnak kedvezett, így ők kaptak két pontot, a Homokmégy pedig 1 pontot.

A félegyházi győztesek: Kocsis Bálint 3, Jánosi Ernő 2, Papp József 2, Kocsis István 1 és a Jánosi Ernő- Kocsis Bálint páros 1 nyert meccs.