Sport 2021. október 14. 13:00

A városvezetés is elismerte sportsikereiket

Képgaléria
A városvezetés is elismerte sportsikereiket
Kiváló eredményt szerzett Papp Laura Inez és Trungel-Nagy Kolos, a szeptember 29. és október 3. között, Törökországban megrendezett Ifjúsági Triatlon Európa-bajnokságon. A városvezetés elismeréseként Csányi József polgármester és Balla László alpolgármester ünnepélyes keretek közt nyújtotta át anyagi támogatásukat a két sportolónak és felkészítő edzőjüknek, Bozsó Istvánnak október 13-án. Kornokovics Gyöngyi, a 3K Kiskun Kerékpáros Klub Sportegyesület másik edzője családi elfoglaltság miatt nem tudott részt venni az eseményen.

Trungel-Nagy Kolos csapatban aranyérmes, egyéniben ötödik helyezést ért el az Antalya-Alanyaban rendezett versenyen. Sporttársa, Papp Laura Inez pedig – aki első éves ifiként vett részt a versenyen – egyéniben a tizenhatodik helyen végzett. A vasárnapi mix váltóban – ahol kettő lány és kettő fiú versenyzett egy csapatban a magyar válogatott Európa-bajnok lett. A váltó befutója Trungel-Nagy Kolos volt.

V. B.

   

Kövessen minket a Facebookon is!