Sport 2021. október 16. 18:50

Ötgólos mérkőzésen kaptak ki

A fülöpszállási vereséget követően ezúttal a Ballószögi FK ellen maradt alul hazai pályán a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. A félegyházi együttes végig az eredmény után futott és a két szerzett gólja ellenére pont nélkül fejezte be a mérkőzést.

A fülöpszállási kiütéses vereség ellenére is az előkelő 4. helyről várhatta a találkozót a Kiskunfélegyházi Vasutas SK október 16-án, hazai pályán.

A vendég Ballószögi FK eddig mindössze egy mérkőzést nyert a szezonban, de mint utólag kiderült a Vasutas SK ellen megduplázta győzelmei számát.

Ehhez a 16. percben szerezte meg a vezetést Gulyás Péter révén, majd a szünet előtt nem sokkal Petrik József növelte duplájára a különbséget. (0-2)

0-2 után Rádi Kristóf góljával került közelebb ellenfeléhez a Vasutas SK, de az egyenlítést újabb Petrik gól követte, így Csertő Bence 89. percben elért találata újfent csupán a szépítéshez volt csak elég. (2-3)

2-3-at követően a vendégek játékosát, Krasnyánszkit kiállította a játékvezető, de több gól már nem született, így végül a ballószögiek örülhettek.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 9. ford., 10. 16.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Ballószögi FK 2-3 (0-2)

Gólszerzők: Rádi Kristóf 68. p., Csertő Bence 89. p., ill. Gulyás Péter 16. p., Petrik József 40. p., 77. p.

Piros lap: Krasnyánszki 90. p. (Ballószög)