Sport 2021. október 17. 17:00

Egy győzelem, egy vereség

Egy győzelem, egy vereség
A Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola kettes és hármas számú csapata is asztalhoz lépett október 15-én és 16-án. A hármas csapat győzelmet szerzett, míg a kettes csapat szoros találkozón maradt alul.

A hétvége történéseiről Ernyes László, a hármas számú csapat játékosa számolt be:

Október 15-én a Félegyházi ASI III. a Kiskunmajsa AC III. csapatát fogadta a megyei II. osztályban. Az eredmény 11-7 lett a hazai csapat javára. A  félegyházi győztesek: Lajos Zsolt 3, Rekedt Zoltán 3, Ernyes László 2, Vasvári Attila 1, valamint a Lajos Zsolt  Rekedt Zoltán páros 1, és Vasvári Attila Ernyes László 1.

Másnap, október 16-án a Félegyházi ASI II. a listavezető Dunaegyháza II.-t látta vendégül a megye II.- ben. Jó játékkal, szoros mérkőzéseken 7-5-re még a hazai csapat vezetett, de a rutinos játékosokkal felálló vendégek a hátralévő hat mérkőzést megnyerve végül 11-7-re nyertek. A félegyházi győztesek: Jánosi Ernő 2, Bársony Zoltán 2, Boda Ákos 1, Kocsis István 1, valamint a Jánosi Ernő-Boda Ákos páros 1.

Kép: Archív

Információ: Ernyes László
 

Kövessen minket a Facebookon is!