Sport 2021. október 24. 17:40

Lejtmenetben a Vasutas SK

Kilenc gólt kapott az eddig egy győzelemmel szerénykedő Fülöpjakab SE otthonában a Kiskunfélegyházi Vasutas SK, amely ezzel zsinórban a harmadik vereségét szenvedte el a megyei III. osztályú bajnokság északi csoportjában. A félegyházi csapat négyes győzelmi szériát követően került vereség sorozatba és a tabellán is visszacsúszott az ötödik pozícióba.

A Fülöpjakab SE eddigi egyetlen pontszerzése és győzelme szeptember 25-én történt, azóta háromszor is vereséget szenvedett. A Kiskunfélegyházi Vasutas SK két zakóval a háta mögött, de jóval előkelőbb helyről várta a találkozót.

Hazai szempontból remekül indult a mérkőzés, már a 7. percben előnybe került a Fülöpjakab, amit valódi gólzápor követett az első játékrészben.

A fülöpjakabiak összesen hatszor vették be 45 perc alatt a félegyházi kaput. A Vasutas SK részéről Kiss István és Fekete Dániel talált be. (6-2)

A 6-2-es félidőt a második játékrészben már csak hazai gólok követték. A fülöpjakabiak összesen kilencszer találtak be a széteső félegyházi csapat kapujába. (9-2)

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 10. ford., 10. 24.
Fülöpjakab SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 9-2 (6-2)

Gólszerzők: Palásti András 7. p., Mizsei Adrián 19. p., 21. p., 48. p., Dinnyés Máté 29. p., 33. p., Vízi Renátó 41. p., Kiss Károly 82. p., Giljon Attila 84. p. ill. Kiss István 27. p., Fekete Dániel 37. p.