Sport 2014. október 25. 19:50

Újabb mérkőzést bukott el a Kiskunfélegyházi Vasutas

Továbbra sem sikerült kilábalnia a gödörből a megyei II. osztály északi csoportjában szereplő Kiskunfélegyházi Vasutasnak. Az együttes ezúttal hazai pályán a Helvéciával szemben maradt alul. A mérkőzés mindhárom gólját a vendégek szerezték...

A találkozó előtt a Vasutas a 11., míg a Helvécia a 7. helyen állt a tabellán. A régóta nyeretlen félegyháziak csupán egy győzelmet számláltak az idei szezonban.

A mérkőzés rosszul kezdődött a Vasutas számára, a 10. percben büntetőhöz jutott a vendégcsapat. A 11-est Mata József értékesítette. (0-1)

A Helvécia tagjai végig aktívabban, gyorsabban játszottak. Az 50. percben az előnyüket is növelni tudták. Ekkor Radnóti Donát Péter távoli lövéssel  vette be a félegyháziak kapuját. (0-2)

A Vasutas rendezetlensége a továbbiakban is megmaradt, többször is hibát követtek el védekezésben.

Egy védelmi megingást a 63. percben góllal büntetett a vendégcsapat. Egy szélről középre gurított labdát az üresen érkező Boda Zoltán vágott a léc alá. (0-3)

A mérkőzés további részében a helyzetekig alig jutó Kiskunfélegyházi Vasutas nem tudott komoly veszélyt kialakítani és a Helvécia is biztosan őrizte előnyét.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 11. ford.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK- Helvécia SE (0-1) 0-3

gólszerzők: 10. p. Mata József 11-esből, 50. p. Radnóti Donát Péter, 63. p. Boda Zoltán