Sport 2021. október 30. 18:00

Újra győzött a Vasutas SK

Három vereséget követően ismét nyerni tudott a Kiskunfélegyházi Vasutas SK labdarúgócsapata a megyei III. osztályú bajnokság északi csoportjában. A félegyházi együttes ezúttal a Katonatelepi SE-t múlta felül 3-2-re.

A mérkőzést megelőzően az volt a kérdés, hogy kilábal-e a gödörből a Vasutas SK, hiszen az előző találkozókon több súlyos vereséget is begyűjtött.

A Katonatelepi SE ellen sem indult jól félegyházi szempontból a találkozó, hiszen a vendégek szerezték meg a vezetést, amire Kiss István válaszolt a 32. percben. (1-1)

A szünetbeli döntetlent követően a fordítás is összejött a Vasutasnak. Előbb Seres János ért el gólt, majd pedig Csertő Bence növelte kettőre az előnyt a 66. percben. (3-1)

A hajrában vendégoldalról már csak a szépítés sikerült, a Vasutas begyűjtötte szezonbeli hatodik sikerét.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 11. ford., 10. 30.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Katonatelepi SE 3-2 (1-1)

Gólszerzők: Kiss István 32. p., Seres János 55. p., Csertő Bence 66. p. ill. Bagó Dénes 24. p., Farkas Gábor 88. p. (öngól).