Kultúra 2021. november 12. 14:00

Online mesemondó találkozót tart a könyvtár

Online mesemondó találkozót tart a könyvtár
Megtartja a Hetedhét ország címmel meghirdetett mesemondó találkozót a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár. A járványhelyzetre való tekintettel azonban ismét elektronikusan várják a mesemondókról készült maximum 5 perces videókat.

Kérik, hogy a gyerekek ne mutatkozzanak be a videóban, és feliratozva sem legyen a pártatlan zsűrizés érdekében.

A videókat az alábbi módon lehet eljuttatni a könyvtárhoz:

– fájlmegosztó portálon (pl. Toldd a cuccot) keresztül,

– vagy a megosztó linket emailben is (
[email protected]) elküldhetik,

– illetve a felvételt a könyvtár Facebook-oldalán keresztül privát üzenetben is továbbíthatják november 30-áig.

A helyezett és díjazott felvételeket online formában közzéteszik a nyilvánosság számára is. A szakmai zsűri a felvételeket december 10-éig értékeli. A nyeremények, jutalmak átvételéről a felkészítő tanároknak értesítést küldenek.

Technikai probléma esetén keressék a Gyermekbirodalmat a 76/461-429 telefonszám 15-ös mellékén.

       

Kövessen minket a Facebookon is!