Helyi hírek 2021. november 19. 10:00

Online lakossági fórumot tart a Veled a Városunkért Egyesület

Online lakossági fórumot tart a Veled a Városunkért Egyesület
November 24-én, szerdán 18 és 19 óra között tartja meg az online lakossági fórumot a Veled a Városunkért Egyesület.

Tisztelt Félegyháziak! Egyesületünk önkormányzati képviselői november 24-én szerdán, 18 órakor lakossági fórumot szerveznek. A járványhelyzetre tekintettel a rendezvényt online formában bonyolítjuk le, amelyre az alábbi linkre kattintva lehet bejelentkezni. A képviselőink beszámolnak az idei évben végzett munkájukról, valamint arra kérik önöket, hogy ötleteikkel kapcsolódjanak be Kiskunfélegyháza város 2022-es költségvetésének megalkotásába is. A javaslatokat előzetesen az egyesület és a képviselők közösségi oldalain, e-mail és telefonos elérhetőségein is fogadjuk.

Várjuk önöket tisztelettel: Németi Hajnalka, Kollár László, Kis-Szeniczey Kálmán és Horváth Tamás

A Veled a Városunkért Egyesület önkormányzati képviselőinek online lakossági fóruma:

A Google Meet csatlakozási adatai – videohívás linkje: https://meet.google.com/wym-iavu-qun


Horváth Tamás
önkormányzati képviselő

 

Kövessen minket a Facebookon is!