Helyi hírek 2021. november 21. 08:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Évközi 34. vasárnap – Krisztus, a mindenség királya – 2021. november 21.

1. Most vasárnap a ½ 11-kor kezdődő szentmisét az egyházközség képviselő-testületéért alánják fel. A szentmise után a testület tagjainak találkozó lesz a Közösségi házban.

2. A karitász csoport raktára elköltözött a Dr. Holló Lajos utca 11. szám alól a 16-os számú házba, a városi konyha mögé. Szeretettel várnak mindenkit az új helyen hétfőnként 13 és15.30, pénteken 8 és 11 óra között.

3. A templom karitászcsoportja tartósélelmiszer-gyűjtést tart még vasárnap a helyi TESCO Áruházban. Kérik, akinek lehetősége van, segítsen adományával, támogassa a nélkülözőket, hogy terített asztal mellett ünnepelhessék a karácsonyt. 

4. Papi találkozó miatt november 22-én, hétfőn este nem lesz szentmise a templomban.

5. A templomi hirdetőtáblán olvasható a
Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium felvételi tájékoztatója.

6. „Napkelettől Napnyugatig” címmel Petrás Mária kiállításának megnyitója lesz a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban november 25-én, csütörtökön este 5 órakor. Tájékoztató plakát a templomi hirdetőtáblán látható.

7. November 27-én, szombaton este 5 órakor adventi gyertyagyújtás lesz a városháza előtt. Mindenkit szeretettel hívnak és várnak.

8. November 28., jövő vasárnap advent első vasárnapja, elkezdődik az új egyházi év.

9. Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerek szüleinek.

                     

Kövessen minket a Facebookon is!